Usługi online to stale rozwijający się rynek oferujący komfort, bezpieczeństwo i oszczędność czasu. Elastyczność tego modelu sprawiła, że coraz częściej dotyka on branży motoryzacyjnej. Szczególnie interesujący jest fakt, zamawiania różnorodnej usługi u dealerów samochodowych. Oczywiście naprawy Twojego samochodu, przez internet wykonać się nie da, ale istnieje sposób na przyśpieszenie serwisu. Zainteresowany?

Oferta serwisowa przez internet

Komfortową dla konsumenta sprawą jest załatwianie spraw bez wychodzenia z domu. To czysta oszczędność czasu, a niekiedy pieniędzy. Wobec branży motoryzacyjnej łatwo zauważyć, że jeżdżenie od mechanika do mechanika, szukanie serwisu – generuje koszty w postaci paliwa. Powstaje tutaj pytanie, jak temu zapobiec?

Szczególnie interesująco wygląda oferta, wyceny usługi serwisowej online i zapisanie się na taką wizytę, jednym kliknięciem. Pomimo iż nie jest to nic nadzwyczajnego, niewiele serwisów samochodowych oferuje taki luksu. Jednym z nich jest Lion Motors serwis Peugeot Katowice.

Odwiedzając stronę internetową serwisu, już na pierwszy rzut oka widać, zakładki dotyczące usług online. Każdy właściciel auta może tym samym zapoznać się ze wstępną ofertą serwisową w kilka chwil. Wyobraź sobie, jak dużo czasu jesteś w stanie oszczędzić, wykonując tylko kilka kliknięć, zamiast stać w korku i martwić się jak długo to zajmie, bądź ile paliwa spali Twoje auto.

Lion Motors – pionier na rynku usług online

Ciężko w kilku zdaniach przedstawić pełen zakres oferty. Jednak można przedstawić korzyści, jakie otrzymasz, decydując się na takie podejście. Model działania wygląda następująco:

  1. Podajesz dane samochodu;
  2. Wybierasz autoryzowany serwis Peugeot w Katowicach
  3. Wybierasz spośród mnogiej oferty, usługę serwisową;
  4. Otrzymujesz wykaz usług i kosztów wobec naprawy, która jest Ci niezbędna;
  5.  W ofercie otrzymujesz termin i koszt wykonania usługi (robocizna + części zamienne);
  6. Wykorzystujesz czas, który zaoszczędziłeś na zabawę z dziećmi, bądź chwilę odpoczynku.

Przykłady usług, które obejmuję oferta:

Wymiana akumulatora;

Obsługa układu klimatyzacji;

Wymiana paska rozrządu;

Zamiana pompy wody;

Wymiana amortyzatorów;

Obsługa układu hamulcowego;

Wymiana opon i kompleksowe wyważanie kół.

Dlaczego – serwis Peugeota w Katowicach

Skorzystanie z możliwości zapisów online, pozwalają Ci nie tylko zaoszczędzić czas. To również szereg innych korzyści. Decydując się na wybór oferty, otrzymujesz komfortowy schemat rozwiązania problemu szwankującego auta, a poza tym:

  • Profesjonalną obsługę i naprawę zgodną z technologią francuskiego producenta – serwis zapewnia Ci gwarancję;
  • Doświadczenie pracowników zajmujących się serwisem od wielu lat – wiarygodność naszych usług mogą potwierdzić klienci, którzy wciąż korzystają z naszej pomocy;
  • Oryginalne zamienniki wprost z fabryki Peugeota;
  • Możliwość skorzystania z palety części Euroreapar przeznaczonej do najnowszych modeli tego kultowego auta + możliwość zlecenia montażu dodatkowych akcesoriów do Twojego auta.

 

Wejście na stronę zajmie Ci minutę, zapoznanie się z ofertą 5 minut, wybór usługi kolejną minutę, zapisanie się na wizytę online 2 minuty. W sumie od rozwiązania Twoich problemów dzieli Cię niecałe 10 minut. To tyle, co oczekiwanie na zagotowanie się wody. Skorzystasz, czy wciąż będziesz się zastanawiał.

Data publikacji: