Przyciemnianie szyb w samochodzie stało się popularne, odkąd kierowcy dostrzegli, że efekt nie dotyczy tylko estetyki, ale również wpływa na szereg innych zalet i znacznie poprawia komfort jazdy.

Szyba zaciemniona folią samochodową dodaje walorów elegancji, zmniejsza uszkadzanie i odbarwianie tapicerek w aucie, właściciele aut typu kombi zazwyczaj skupiają się na czynnikach funkcjonalnych pojazdu jak brak wglądu do środka auta, a rozwiązania zastosowane w sportowych, tuningowanych maszynach raczej stawiają na oryginalność i chęć wyróżnienia się z tłumu. Niezależnie od motywacji efekt jest zawsze taki sam, ponieważ folię do przyciemniania szyb opłaca się mieć. Zatem, jaka folia do przyciemniania szyb jest najlepsza?

Inwestycja w profesjonalne przyciemniane szyby będzie zasadna tylko w sytuacji, kiedy folia będzie najlepszej jakości, a fachowcy od montażu będą dysponować wiedzą i doświadczeniem. Jak w wielu branżach słaby materiał i brak umiejętności nie będzie zbyt korzystnym rozwiązaniem, a przy tym może łamać prawo.

Folie do przyciemniania szyb

Zanim zdecydujesz się na zastosowanie folii przyciemniającej szybę w swoim aucie, zastanów się, jakie są Twoje dokładne wymagania. Polecane są profesjonalne folie MAXUEL :

  • QS – quick shrinking – folie, które wyróżniają się bardzo dobrym współczynnikiem kurczenia się folii samochodowej, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do kształtu szyby.
  • NSC – no static charge – folia tego typu umożliwia likwidowanie ładunków elektrostatycznych podczas oddzielania folii osłonowej od właściwej folii samochodowej. Dzięki ograniczeniu elektryzowania kurz nie osiada na kleju i efekt foliowania szyb będzie wyglądał estetycznie i bardzo czysto.
  • PAF – protection against fading – folia, która ma dodatkowe właściwości przed blaknięciem

Dlaczego warto inwestować w profesjonalne auto folie MAXUEL?

Tylko profesjonalne firmy mają możliwość zaspokojenia wymagań klienta, który ceni sobie komfort, bezpieczeństwo i estetykę podczas jazdy. Szukaj firm montujących folie samochodowe MAXUEL!

Wkład merytoryczny w powstanie artykułu wniosła firma Foliggo – http://foliggo.com

Tagi:

Data publikacji: