Dla fanów szybkich aut idealnym prezentem będzie przejazd wyścigowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini lub Porsche. Jazda Monster Truckiem spełni marzenie wielu miłośników amerykańskiego stylu. Przejazd na motocrossie będzie oryginalnym prezentem dla każdego fana jednośladów. Każdy fan motoryzacji zasługuje na prezent adekwatny do jego zainteresowań. Motocyklistom warto zapewnić wyjątkowe wrażenia na jednośladzie, a miłośnikom szybkich aut dobrze jest sprezentować nowe doświadczenia na torze wyścigowym.

Jazda sportowymi autami w pakiecie na torze wyścigowym – Ferrari, Lamborghini, Porsche, Nissan GT-R

Każdy fan szybkich aut będzie zachwycony, mogąc wypróbować takie atrakcje, jak przejażdżka Lamborghini Gallardo, Audi R8, Nissan GT-R lub jazda Ferrari. Poznań, Nowe miasto, Radom, Toruń, Białystok czy Warszawa to tylko niektóre miasta, w których można zrealizować to marzenie. Te niesamowite pojazdy przyspieszają do „setki” w czasie poniżej 4 sekund! Nowoczesny design i wyposażenie auta oraz profesjonalny instruktor zapewnią niezapomniane wrażenia z pobytu na torze wyścigowym. Każdy uczestnik atrakcji będzie mógł skorzystać z jazdy w pakiecie, tzn. przejedzie się dwoma samochodami, aby porównać ich moc i wybrać swój ulubiony sportowy samochód. Jest to niezapomniane doświadczenie, którym będzie można zaimponować rodzinie i znajomym. Jazda na torze wyścigowym to idealny prezent dla każdego miłośnika szybkich aut na urodziny lub rocznicę ślubu.

Przejazd Monster Truckiem – ekstremalna zabawa w amerykańskim stylu

Monster Truck to legenda amerykańskiego stylu. Wykonanie tej maszyny polega na połączeniu pick-upa z kołami od ciągnika. Taka kombinacja gwarantuje potężne zawieszenie, dzięki któremu ten samochód poradzi sobie z prawie każdą przeszkodą. W głównej mierze barierę stanowią inne samochody, więc jest to niesamowita zabawa dla każdego miłośnika motoryzacji, który nie boi się nowych wyzwań. Uczestnik na fotelu pasażera obserwuje ten mrożący krew w żyłach przejazd, który z pewnością zostanie w jego pamięci na długo. Cała atrakcja trwa około 15 minut, jednak to w zupełności wystarczy. Przejazd Monster Truckiem to wspaniała zabawa również dla fanów amerykańskich filmów. To również świetna okazja na prezent urodzinowy lub wieczór kawalerski.

Przejazd na motocrossie – jazda na jednośladzie w trudnych warunkach

Wielu miłośników motoryzacji specjalizuje się głównie w jednośladach. Dla nich niesamowitą rozrywką będzie ekstremalna jazda na motocrossie – motocyklu przeznaczonym do warunków terenowych o nierównym podłożu. Do pokonania będą nawierzchnie usypane z piasku, gliny i ziemi. Uczestnik dostanie też cały sprzęt ochronny, który ochroni go w razie upadku. Jazda motocrossowa to oryginalny prezent dla każdego fana jednośladów.

Tagi:

Data publikacji: