Jazda po torze szybkimi samochodami dostarcza wielu emocji. Sportowe auta w ciągu kilku sekund przyśpieszają do „setki”, a ich moc zadowala nawet najbardziej wymagających kierowców. Na fanów czterech kółek czekają motoprezenty, które pomaga zrealizować tor Kielce i nie tylko. Sprawdź, gdzie można zrealizować vouchery na jazdę sportowymi autami.

 

1. Tor Kielce – imprezy z szybkimi samochodami

2. Tor Ułęż – 2500 metrów trasy dla fanów motoryzacji

3. Tor Poznan – samochody, motocykle i gokarty

 

Sportowe auta lubią nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Miłośnicy szybkiej jazdy, driftu oraz wyścigów samochodowych ucieszą się, gdy będą mieli okazję usiąść za kierownicą szybkiego pojazdu, a także przejechać się po torze wraz z doświadczonym kierowcą rajdowym. Gdzie można zrealizować motoprezenty? Tor Kielce oraz tory Ułęż i Poznań zapraszają.

 

Tor Kielce – imprezy z szybkimi samochodami

 

Na torze w Kielcach na miłośników szybkiej jazdy czeka aż 7 zakrętów, które tworzą znakomite warunki do dynamicznej zabawy i driftowania. Motoprezent w postaci przejażdżki Astonem Martinem, Ferrari lub Fordem Mustangiem to prawdziwa gratka dla każdego, kto choć raz chciałby poczuć, jaka moc drzemie pod maskami kultowych pojazdów. Tor Kielce organizuje zarówno imprezy dla osób prywatnych i jazdy dla jubilatów lub solenizantów, jak i eventy firmowe, podczas których z jazdy samochodem sportowym mogą skorzystać pracownicy.

 

Tor Ułęż – 2500 metrów trasy dla fanów motoryzacji

 

Na torze Ułęż jazda jest dynamiczna, dzięki 5 zakrętom i możliwości rozpędzenia auta na prostej o długości 500 metrów. Poziom adrenaliny jest wysoki podczas każdego okrążenia, a możliwość przećwiczenia własnych umiejętności na torze daje jeszcze więcej przyjemności z otrzymanego motoprezentu.

 

Tor Ułęż w ramach motoprezentów daje możliwość przejechania się Ferrari, Lamborghini, a także Dogde Viper. Dostępnych jest aż 20 różnych pojazdów, które w kilka sekund osiągają zawrotne prędkości. Z motoprezentu mogą skorzystać zarówno osoby posiadające prawo jazdy, jak i osoby, które będą siedzieć wyłącznie na fotelu pasażera.

 

Tor Poznan – samochody, motocykle i gokarty

 

Aż 4100 metrów ma tor w Poznaniu, przeznaczony do jazdy samochodami i motocyklami. Dodatkowo tor Poznan oferuje możliwość zabawy na gokartach na torze kartingowym o długości 1480 metrów. Motoprezenty w Poznaniu są urozmaicone i przynoszą wiele radości zarówno fanom czterech kółek, jak i miłośnikom jednośladów. Imprezy organizowane na torze to okazja, by przejechać się samochodami takimi jak Aston Martin, McLaren lub Ferrari.

Data publikacji: