Jeśli szukasz praktycznych gadżetów dla Twojego auta, właśnie trafiłeś w 10.

W dzisiejszych czasach większość kierowców korzysta z urządzeń mobilnych podczas jazdy. Przyjmują one najczęściej role nawigacji GPS. Jednakże korzystanie z telefonu podczas jazdy okazuje się nie tyle, co nie wygodne, to po prostu nierozsądne, gdyż niezwykle niebezpieczne. Rozwiązaniem tego problemu może być praktyczny uchwyt na telefon.

W ostatnim czasie na rynku pojawił się model uchwytu iOttie Easy One Touch 4. Amerykański producent uchwytów wspiął się na szczyt innowacyjnych rozwiązań. Popularność marki nie jest wyssana z palca, gdyż użytkowników tych urządzeń znajdziemy praktycznie na całym świecie. Jak się okazuje uchwyty iOttie podbijają również polski rynek. Jednakże czy faktycznie warto wybrać ten właśnie model?

Uchwyt iOttie to rewolucyjne i funkcjonalne urządzenie zapewniające standardowe funkcje uchwytu samochodowego. Zapewne wielu z nas ma przykre wspomnienia z uchwytami niskiej jakości, które podczas jazdy wciąż się odklejają, bądź uniemożliwiają sprawne wyciąganie i umieszczanie w nim telefonu. Z uchwytem iOttie problem ten staje się przeszłością.

Praktyczny zamysł konstrukcji, pozwala na bezproblemową i wręcz natychmiastową blokadę urządzenia za jednym kliknięciem. Całość wspomaga również inteligentna, gdyż mikroskopijna struktura bardzo mocno przywierającego żelu, który umożliwia pewne mocowanie telefonu. Wystarczy przyłożyć smartfona do uchwytu, a żel solidnie go przymocuje.

Przyglądając się budowie, bardzo łatwo zauważyć, że model wyposażony jest w kilka nowych elementów decydujących o funkcjonalności urządzenia. Warty uwagi jest innowacyjny przycisk blokujący telefon w uchwycie. Budowa uchwytu uwzględnia również redukcję drgań podczas jazdy na nieregularnym podłożu. Jazda po wyboistej drodze, co w Polsce zdarza się na porządku dziennym, kończy się odklejaniem uchwytu i wpadaniem pod fotel.

Jednakże nie w tym wypadku. Redukcja drgań zapobiega niekontrolowanym przemieszczeniom urządzenia, co również zapewnia stabilność ekranu, na którym widnieje panel nawigacji. Funkcja wyciszająca drgania znacząco decyduje o komforcie jazdy i niweluje problem przysuwającego się i odklejającego telefonu.

Kolejnym wartym uwagi elementem urządzenia jest jego teleskopowe ramię. Możliwości, jakie ono daje są niemalże nieograniczone. Wygodna regulacja uchwytu pozwala dopasować jego położenie do indywidualnych potrzeb kierowcy i auta. Umożliwia to wygodne korzystanie ze smartfona. Uchwyt iOttie to doskonała propozycja dla każdego, kto nie lubi podczas jazdy wciąż poprawiać uchwytu i martwić się, że zakres jego ruchu nie pozwoli korzystać z niego w wygodny sposób.

Uchwyt iOttie One Touch to urządzenie, które można opisać całą listą pozytywnych przymiotników. Jednakże dla wielu to uniwersalność uchwytu i tak będzie najważniejsza. W tym wypadku należy zaznaczyć, że model stworzony został z myślą o różnych modelach smartfonów.

Na dzisiejszym rynku rozmiar poszczególnych urządzeń mobilnych wciąż się zmienia. Znajdziemy również i takie telefony, które nie mieszczą się w standardowych rozmiarach uchwytów. W modelu iOttie rozwiązano ten problem poprzez możliwość regulacji dolnych nóżek, których mobilność objawiać się będzie również swobodnym ruchem na boki, w dół i w górę.

To nie wszystko.

Model został stworzony tak, aby umożliwić wygodny dostęp do przycisków bocznych na smartfonie. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się walczyć z uchwytem, gdyż nie mogłeś przyciszyć telefonu, od dziś ten problem staje się przeszłością.

Dobór odpowiedniego uchwytu jest szczególnie istotny dla osób, które pokonują tysiące kilometrów w kabinie samochodu osobowego czy ciężarowego. Decydując się na zakup modelu iOttie Easy One Touch 4, wybierają Państwo: funkcjonalny, uniwersalny, nowoczesny, wytrzymały, wygodny w obsłudze i montażu, a przede wszystkim stabilny uchwyt.

Nie bez kozery opinie dotyczące tego modelu opiewają w superlatywy, gdyż od momentu jego zakupu 100% klientów zachodzi w głowę, dlaczego tak późno zdecydowało się na zakup tego rozwiązania.

„Wystarczy przyłożyć, a uchwyt już łapie telefon”,
„Wygodna regulacja i niezwykle mocna przyssawka”,
„Niezawodny uchwyt, który każdego dnia poprawia humor”

Powyższe opinie to tylko kilka z komentarzy dotyczących tego urządzenia.
Uchwyt można kupić na poniższej stronie:
https://www.4gsm.pl/product-pol-36246-Uchwyt-iOttie-Easy-One-Touch-4-Dash-Windshield-Mount-iPhone-5-6-Galaxy-S6-S7.html

 

Data publikacji: