Zadbaj o karoserię – zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ogólna renowacja pozwoli cieszyć się odporną warstwą zewnętrzną, której nie można odmówić też niezwykłych walorów estetycznych. Jak doprowadzić swój samochód do takiego stanu docelowego?

Wszyscy borykamy się z powszechnym procesem niszczenia karoserii naszego samochodu. Codzienne użytkowanie, przemierzane każdego dnia długie trasy w różnych warunkach pogodowych i drogowych – eksploatacja nieubłaganie odciska swoje piętno na stanie samochodu.

Warto przemyśleć pewne kroki w kierunku doprowadzenia swojego auta do dawnej świetności – nie tylko w kwestiach typowo mechanicznych, ale również estetycznych. Co możemy zrobić, aby doprowadzić samochód do lepszego stanu wizualnego?

Warto powierzyć auto w ręce specjalistów, którzy profesjonalnie zadbają o jakość wprowadzanych poprawek i zmian, co więcej, mając duże doświadczenie w swojej dziedzinie otrzymujemy pewność dobrze wykonanej usługi.

Car-Spa to jedyny na polskim rynku salon auto-spa, który używa najwyższej klasy kosmetyków samochodowych Zymöl. Pracownicy Car-Spa to nie tylko najlepsi w swoim fachu specjaliści, ale także pasjonaci swojej pracy. Powierzając samochód w ich ręce możemy być pewni oszałamiającego efektu optycznego, a także przestać martwić się o niszczący wpływ czynników zewnętrznych na powłokę auta.

Jak wygląda w skrócie proces upiększania naszej maszyny w wykonaniu Car-Spa?

Najważniejszą rzeczą, która musi być wykonana na samym początku to staranne oczyszczenie karoserii z wszelkich zanieczyszczeń i osadów, zarówno tych o pochodzeniu organicznym, jak i nieorganicznych. Pierwszym krokiem jest więc ponad dwudziestostopniowe doprowadzenie karoserii do stanu, w którym możliwe są właściwe prace zabezpieczające i konserwujące.

W optymalnym pakiecie, przeznaczonym dla samochodów o dużej ilości zewnętrznych defektów – ogólnej korekty i regeneracji lakieru – mamy do czynienia z kilkoma czynnościami, które służą doprowadzeniu auta do pożądanego, cieszącego oko efektu.

Usunięcie elementów obcych, takich jak opiłki metali wbite w karoserię poprzez dokładne polerowania przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków samochodowych, następnie ręczne wycieranie powierzchni zewnętrznej. Dopiero po tym dokładnym przygotowaniu powłoki nakładana jest warstwa lakieru, służąca jako podkład pod ostateczną pierwszą linię obrony jaką jest wosk.

Na specjalne życzenie klienta proces ten może zostać wzbogacony o nałożenie powłoką ceramiczną (kwarcową), co daje jeszcze większą wydajność zastosowanej ochrony.

Jeśli chciałbyś zadbać o wygląd swojego samochodu, a także profesjonalnie zaimpregnować jego zewnętrzne komponenty – odwiedź stronę car-spa.pl i zapoznaj się ze szczegółami oferowanych usług.

Tagi:

Data publikacji: