Zakup opon może przysporzyć młodym kierowcom sporo problemów. Jednak nie jest to wcale takie trudne. W sklepach internetowych z oponami istnieje szeroki wybór rodzajów, jak i marek. Z łatwością można dobrać parametry ogumienia do modelu samochodu. Przeczytaj artkuł i dowiedz się jak kupić opony oraz jak je przechowywać.

  1. Sklep internetowy z oponami – wygodny sposób na zakup.
  2. Czym różnią się opony letnie od zimowych?
  3. Czy wiesz jak przechowywać opony i felgi?

Sklep internetowy z oponami – wygodny sposób na zakup.

Zakup opon samochodowych online to nie jest najbardziej powszechny sposób na zakup tego typu rzeczy. Jednak coraz częściej korzystamy z internetu, aby robić zakupy, jednocześnie nie tracimy czasu na stanie w korkach i w domowym zaciszu możemy nabyć potrzebne rzeczy.

Opony do samochodu do bardzo ważny zakup, więc najlepiej kupować w znanych i polecanych sklepach. Sklep internetowy z oponami https://noweopony.pl/ cieszy się ogromnym powodzeniem i zaufaniem klientów.

Jakie są dodatkowe plusy tego sklepu internetowego?

  • Darmowa wysyłka – towar wysyłany jest całkowicie za darmo na terenie całej Polski
  • Szybka dostawa – opony, które zakupisz do godz. 13 zostaną wysłane już tego samego dnia
  • 30 dni na zwrot – jeżeli zakup opon będzie nietrafiony, możesz bez problemu oddać opony
  • Bezpieczne zakupy – wszystkie opony są nowe oraz posiadają gwarancję od producenta

Czym różnią się opony letnie od zimowych?

Opony online są dostępne w wersjach jako opony letnie oraz zimowe. Czym one się różnią?

Opony letnie przystosowane są do jazdy w wysokich temperaturach po rozgrzanym asfalcie. Opony zimowe wykonane są z innych materiałów, które dobrze radzą sobie z niskimi temperaturami, jak również z oblodzeniem czy śniegiem.

W sklepie internetowym z oponami dostępne są różne rodzaje opon letnich https://noweopony.pl/opony/letnie, znajdziemy też szeroką gamę opon do samochodów osobowych https://noweopony.pl/opony/osobowe.

Czy wiesz jak przechowywać opony i felgi?

Sam wybór odpowiednich do naszego samochodu opon jest ważny, ale tak samo ważne jest umiejętne przechowywanie opon i felg, zwłaszcza, że chodzi tu o bezpieczeństwo nasze i bliskich. Po drugie, opony do samochodu to wydatek niemały, więc warto przechowywać je w odpowiedni sposób, aby przedłużyć ich żywot.

Dowiedz się więcej https://noweopony.pl/blog/porady/jak-przechowywac-opony-i-felgi-

Najlepszym sposobem na przechowywanie opon i felg jest zakup stojaka. Opony nie będą się wtedy odkształcać. Ważne jest, aby przechowywać je w suchym i zacienionym pomieszczeniu, promienie słoneczne nie działają korzystnie na gumę, powodując jej kruszenie się.

Dobrą alternatywą są regały lub haki na opony.

Data publikacji: